Opis projektu: Od trzech lat buduję bazę danych prywatnych klientów, poszukujących pomocy w sprzedaży nieruchomości. Odnotowuje coraz większe zainteresowanie w pomocy przy sprzedaży nieruchomości. Obecnie oferuję klientom pełną prezentacje w postaci przygotwania ofert sprzedaży, prezentacji z drona itp. Moim klientem są osoby prywatne chące sprzedać działkę, jak i duże firmy i deweloperzy.
Jestem w stanie samodzielnie pozyskać klienta, przygotować prezentację nieruchomości w oparciu o obecny rynek negocjując dobrą cenę sprzedaży oraz prowizji i na końcu pozyskać kupca i sfinalizować transakcje.

Branża / kategoria: commerce, marketing, nieruchomości
Rok powstania: 2020
Skąd pomysł: Od trzech lat pomagam w sprzedaży nieruchomości tworząc prezentacje multimedialne wraz z relacją z dronów. Pracuje dla Agencji nieruchomości oraz agentów jak i prywatnych klientów, których sam pozyskuję. Przez ten czas poznałem bardzo dobrze rynek nieruchomości, na Mazowszu jak i w całej Polsce. Posiadam bardzo dużą bazę klientów prywatnych, a dzięki kompleksowej obsłudze sprzedażowej jestem w stanie pozyskiwać klientów na wyłączność – wiedząc, że poświęcony czas na promocję i pośrednictwo się zwróci, wraz z dobrym zarobkiem.
Dla kogo: Docelowym klientem jest osoba prywatna i umowa na wyłączność sprzedaży nieruchomości. Klienci prywatni: działki, domy, mieszkania. Firmy, lokale usługowe, tereny inwestycyjne, deweloperzy itd. Cały rynek nieruchomości.
Finansowanie: środki własne
Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi
Pomysłodawcy projektu: Osoba ambitna.
Konkurencja: Wszystkie agencje nieruchomości. Ich wielkość polega na ogromnej bazie klientów, podobną strategią ja bym chciał działać. Lecz działania byłby zdecydowanie bardziej profesjonalne.
Rynki: globalny, Polska
Najbliższe cele: Start sezonu na prezentacje w marcu. Od marca chcemy budować bazę klientów i pozyskiwać klientów na wyłączność.
Zespół: 2-5 pracowników
Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)
Agencja nieruchomości

Artykuł Agencja nieruchomości pochodzi z serwisu MamBiznes.pl.